Previous
Next

Naše projekty 2023

Aktuality

Naše videa

Naše oblečení

Napsali o nás

Náš příběh

Tým Family of Move vznikl tak trochu spontánně. Skákali jsme společně asi rok, když nás napadlo, že bychom si mohli vymyslet nějaké společné jméno a dát dohromady skupinu lidí se zájmem o různé druhy pohybu. Chtěli jsme vytvořit zázemí pro talentované mladé lidi, kteří se věnují zajímavým disciplínám, ať už to měli být tanečníci, trialisté atp. Časem jsme od toho ale upustili a tým Family of move zůstal jen u parkouru. V červenci 2017 jsme založili oficiální zapsaný spolek, pod kterým v Písku už několik let pořádáme kroužky, workshopy a tábory. Předáváme naše dlouholeté zkušenosti a snažíme se motivovat děti k pohybu. Parkour je pro nás hlavně zábava, vášeň a cesta k seberozvoji.

Kde najdu

Parkourové hřiště v Písku

Náš tým

Radek Keclík

Kecka

Kecka je nejmladší člen týmu, ale zato skáče ze všech nejvýš. Parkouru se věnuje od základní školy. Přivedli ho k němu spolužáci, ale hlavně film Okrsek 13, kde hraje zakladatel parkour David Belle. Kecka se stará o veškerou grafiku, vizuální stránku Family of move a o sociální sítě.

Ondřej Raffel

Raff

Raff se věnuje parkouru od základní školy. Utekl k němu od hraní basketbalu, protože neměl nikdy rád soutěžní sporty. Na konci základní školy mu kamarád ukázal video Davida Bella na YouTube a rovnou šli všechny skoky vyzkoušet na vlastní kůži. Raff se v týmu stará o všemožné texty, Keckovi pomáhá se sociálními sítěmi a občas ostatní nutí, aby se sešli na poradě.

Vít Krejčí

Víťa

Víťa je nejstarší člen týmu. Parkouru se věnuje nejdéle ze všech, ale klouby mu ještě slouží jako za mlada. Parkouru se začal věnovat s kamarády za domem na zahradě, aniž by vůbec věděl, že vlastně dělá parkour. Postupně se dal dohromady s ostatními skákači. Víťa se stará o všechny technické věci, překážky a zároveň jako fotograf zachycuje důležité momenty a zážitky.

Martin Mužík

Můža

Můža se s parkourem setkal poprvé také na základní škole. Má rád “čistý”, technický parkour bez zbytečných salt a pohybů navíc. Stará se o všechny administrativní věci spolku a je zároveň předseda, bez něj by bylo Family of move pořád jen parta kamarádů s nerealizovanou vizí.

Aktuální čísla

0
Letení tábory
0
Příměstské tábory
0
Vystoupení
0
Workshopů
0
Kroužků
0
let od založení
Tereza Kramerova
Tereza KramerovaOslov 2018
Read More
Když Theo přijel z tohoto campu, padaly z něj informace, že nesnáší "konga do préca" a podobné záležitosti, kterým jsem pramálo rozuměla. Dospěl tam. Překonal mnohokrát sám sebe. Pořídil si celou sadu modřin... ale to, co zažil a naučil se, to patří do cenné sbírky klučičích prožitků. Jsem nadšená, že jsme Family Of Move objevili. Díky Rehana za to, že jsi nám o nich řekla, a Theo s Lukym mohli udělat tak prima parcourovou dvojku. Ovlivnilo to vlastně celou naší rodinu, protože když jdem na procházku, tak všichni, včetně čtyřleté Marion, přeskakujem překážky, seskakujem, lezeme.. a Theo nám k tomu dává odborné názvy. Prostě boží!
Rehana Ježková
Rehana JežkováOslov 2018
Read More
Prostě boží! Vůbec se nedivím, že mu tak zářily oči, když jsem ho vyzvedávala! Kdybych byla jedenáctiletý kluk, taky chci na takový tábor. Kluci z Family Of Move mají u mě obrovský palec nahoru!!! Tereza Kramerova, krásně se tam ti naši kluci měli!
Previous
Next